בצלמו

ENG
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תבענו את השמאל הקיצוני במאה וחמישים אלף שקל

בשנתיים האחרונות אנחנו מלווים מספר תושבים בבקעת הירדן אשר כל "חטאם" הוא מקום מגוריהם. שוב ושוב באים למקום פעילי שמאל קיצוני ממגוון ארגוני השמאל: "לוחמים לשלום", "אימהות נגד אלימות"  ו"מסתכלים לכיבוש בעיניים",  אשר פוגעים במתיישבים והורסים להם ציוד רב אך ורק בגלל שהם יהודים. הפעילות הזאת נעשית בגלוי לעיני כל, כולל פרסום שלה ברשתות החברתיות, בכנסת ועוד. במהלך השנתיים הללו פנינו שוב ושוב לגורמים רבים: למשטרת ישראל, הן ליועץ המשפטי לממשלה הקודם הן ליועצת המשפטית החדשה, לפרקליטות המדינה, לרשם העמותות ולכל הגופים הרלוונטיים,  אך כולם סרבו לעזור בנידון. משטרת ישראל למשל סגרה את התיק בעילה של "עבריין לא נודע"   אעפ"י שמי שביצע את הפשע פרסם אותו בגלוי, כפי שאתם רואים בעצמכם. למרות זאת היועצת המשפטית שנתיים אחרי האירוע עדיין בודקת אותו. לאחר שכלו כל הקיצין הגשנו השבוע תביעה אזרחית בסך 150 אלף שקל בשם החקלאים נגד הארגונים הללו.
אנחנו לא ניתן שיפגעו בנו יותר.
תמו הימים שהימין הוא שק חבטות, מעתה כל מי שפוגע בנו "יחטוף" וישלם כפל  כפליים.
נוסף על כך, לאחרונה ארגון השמאל הקיצוני "שלום עכשיו" הקים "יחידה לפינוי מאחזים", גוף עברייני במהותו שפועל בניגוד לחוק ובאלימות. פנינו ליועצת המשפטית ולרשם העמותות לסגור את הגוף הזה. לשמחתנו, היועצת נענתה לפנייתנו ופנתה לפרקליטות המדינה לבחון לעומק את ההיבטים הפליליים של גוף זה במטרה לקדם את סגירתו.
אנחנו מייצגים את החקלאים ללא תשלום ועלות התביעה והייצוג המשפטי במשך שנים  הם  עשרות אלפי שקלים. נשמח לעזרתכם כדי שנוכל להמשיך במאבקים הללו..

כתבות נוספות בקטגוריה

תקנון

על מנת לאפשר סליקה בנייד אנו כותבים תקנון. המדיניות היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן וכל מה שכתוב בחוק הגנת הצרכן מחייב אותנו.

קרא עוד »