בצלמו

ENG
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיידא תומא סולימן תומכת בארגון הטרור גוב האריות חייבים להעמיד אותה לדין

חברת הכנסת עיידא תומא סולימן מהרשימה המשותפת העלתה פוסט תנחומים אחרי שצה"ל חיסל את מנהיג ארגון הטרור גוב האריות וחבריו.
בפוסט שהעלתה חברת בית הנבחרים של מדינת ישראל היא כותבת (בערבית) "שכם נפרדת היום מהחללים שלנו, העם הפלשתיני שלנו נפרד מהשהידים שלו. ככל שהכיבוש מסלים את פשעיו, ההתנגדות תסלים עוד יותר. שיעור בסיסי בהיסטוריה של עמים".
מדובר בהסתה ותמיכה בטרור וכן בעבירה על החוק הטרור שאוסר על גילוי הזדהות עם ארגון טרור. 
בעקבות כך הגשנו באופן מידי תלונה במשטרת ישראל וכן פנינו ליועמ"ש לממשלה בדרישה שתסיר את חסינותה של חברת הכנסת תומכת הטרור ותורה למשטרה לחקור אותה ולהעמיד אותה לדין פלילי.
אנחנו ממשיכים גם לעקוב ולדרוש את העמדתם לדין של חברי הכנסת עופר כסיף ואחמד טיבי שפגעו בשוטרים ושל איימן עודה שהסיתה והמריד שוטרים. בנוסף בימים אלו אנחנו מחכים להחלטת היועמ"ש בנוגע להעמדתה לדין של חברת הכנסת לשעבר היבא יזבק שאף היא הסיתה ותמכה בטרור באופן קבוע.
לצערנו במקום שהאנשים האלה ישבו מאחורי סורג ובריח הם יושבים בבית הנבחרים ופוגעים במדינת ישראל וחיילי צה"ל. יחד עם זאת אנחנו לא מוותרים ונלחמים עד שהם יעמדו לדין. מדובר במלחמה ארוכה וסזיפית , ולשמחתינו יש גם נצחונות. רק לאחרונה המליצה משטרת ישראל להעמיד לדין את ח"כ עופר כסיף שהכה שוטר.
כמו כן לאחרונה נעצר הבלוגר הערבי סאלח זיגרי שמסית כבר שנים נגד יהודים. מדובר בבלוגר בעל מיליון עוקבים שכבר שנה וחצי אנחנו רודפים אחריו. ובעקבות פעילותינו הוא נעצר. בנוסף בעקבות פניות שלנו יוטיוב חסמו את החשבון יוטיוב שלו, בחשבון היו 400 אלף עוקבים. 
נמשיך להילחם בכל הכוח שכל המסיתים ישבו בכלא ולא בכנסת. 

כתבות נוספות בקטגוריה

תקנון

על מנת לאפשר סליקה בנייד אנו כותבים תקנון. המדיניות היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן וכל מה שכתוב בחוק הגנת הצרכן מחייב אותנו.

קרא עוד »