בצלמו

ENG

עיידא תומא סולימן תומכת בארגון הטרור גוב האריות חייבים להעמיד אותה לדין

חברת הכנסת עיידא תומא סולימן מהרשימה המשותפת העלתה פוסט תנחומים אחרי שצה"ל חיסל את מנהיג ארגון הטרור גוב האריות וחבריו.
בפוסט שהעלתה חברת בית הנבחרים של מדינת ישראל היא כותבת (בערבית) "שכם נפרדת היום מהחללים שלנו, העם הפלשתיני שלנו נפרד מהשהידים שלו. ככל שהכיבוש מסלים את פשעיו, ההתנגדות תסלים עוד יותר. שיעור בסיסי בהיסטוריה של עמים".
מדובר בהסתה ותמיכה בטרור וכן בעבירה על החוק הטרור שאוסר על גילוי הזדהות עם ארגון טרור. 
בעקבות כך הגשנו באופן מידי תלונה במשטרת ישראל וכן פנינו ליועמ"ש לממשלה בדרישה שתסיר את חסינותה של חברת הכנסת תומכת הטרור ותורה למשטרה לחקור אותה ולהעמיד אותה לדין פלילי.
אנחנו ממשיכים גם לעקוב ולדרוש את העמדתם לדין של חברי הכנסת עופר כסיף ואחמד טיבי שפגעו בשוטרים ושל איימן עודה שהסיתה והמריד שוטרים. בנוסף בימים אלו אנחנו מחכים להחלטת היועמ"ש בנוגע להעמדתה לדין של חברת הכנסת לשעבר היבא יזבק שאף היא הסיתה ותמכה בטרור באופן קבוע.
לצערנו במקום שהאנשים האלה ישבו מאחורי סורג ובריח הם יושבים בבית הנבחרים ופוגעים במדינת ישראל וחיילי צה"ל. יחד עם זאת אנחנו לא מוותרים ונלחמים עד שהם יעמדו לדין. מדובר במלחמה ארוכה וסזיפית , ולשמחתינו יש גם נצחונות. רק לאחרונה המליצה משטרת ישראל להעמיד לדין את ח"כ עופר כסיף שהכה שוטר.
כמו כן לאחרונה נעצר הבלוגר הערבי סאלח זיגרי שמסית כבר שנים נגד יהודים. מדובר בבלוגר בעל מיליון עוקבים שכבר שנה וחצי אנחנו רודפים אחריו. ובעקבות פעילותינו הוא נעצר. בנוסף בעקבות פניות שלנו יוטיוב חסמו את החשבון יוטיוב שלו, בחשבון היו 400 אלף עוקבים. 
נמשיך להילחם בכל הכוח שכל המסיתים ישבו בכלא ולא בכנסת. 

כתבות נוספות בקטגוריה

המפגינים קראו לנטפליקס להפיק סרט שישקף את המציאות של מעשי הטבח שביצעו הערבים ב-1948 ולא שקרים ועלילות דם. הם אף התריעו שעלילות הדם בנטפליקס מגבירות את האנטישמיות ומסכנת את ביטחונם של יהודים בכל העולם. בשבועות האחרונים אלפי אנשים ביטלו את המנוי בנטפליקס בעקבות העלאת הסרט. המפגינים התכוונו למסור להנהלת נטפליקס עצומה חתומה בידי מעל 30,000 איש מ-99 מדינות שדורשים להסיר את הסרט האנטישמי "פארחה" אך הנהלת נטפליקס סירבה לאפשר את מסירת העצומה.

מאבק נגד הסרט הסרט הירדני "פארחה" של נטפליקס

המפגינים קראו לנטפליקס להפיק סרט שישקף את המציאות של מעשי הטבח שביצעו הערבים ב-1948 ולא שקרים ועלילות דם. הם אף התריעו שעלילות הדם בנטפליקס מגבירות את האנטישמיות ומסכנת את ביטחונם של יהודים בכל העולם. בשבועות האחרונים אלפי אנשים ביטלו את המנוי בנטפליקס בעקבות העלאת הסרט.

המפגינים התכוונו למסור להנהלת נטפליקס עצומה חתומה בידי מעל 30,000 איש מ-99 מדינות שדורשים להסיר את הסרט האנטישמי "פארחה" אך הנהלת נטפליקס סירבה לאפשר את מסירת העצומה.

קרא עוד »

השלט של תיאטרון הטרור, אלמידאן בחיפה הוסר

השלט הענק שעמד בכניסה למקום שהיה בעבר "תיאטרון אלמידאן" בחיפה, שנסגר לאחר שהתגלו בעמותת תיאטרון אלמידאן ליקויים, הוסר בעקבות דרישת עיריית חיפה.

כזכור, מדובר בתיאטרון בחיפה שהעלה בין השאר את ההצגה השנויה במחלוקת "הזמן המקביל" על בסיס כתביו של המחבל וליד דקה, רוצחו של החייל משה תמם הי"ד.

בעקבות העלאת ההצגה הוביל ארגון "בצלמו" מאבק לסגירתו. מירי רגב, שרת התרבות דאז, החליטה לשלול תקצוב מהתיאטרון, אולם לאחר שהוגשה עתירה בנושא הושבו התקציבים לידי התיאטרון.

למרות השבת התקציבים חדל התיאטרון לפעול בהתאם לדרישות לקבלת תקציב, והפחית באורח ניכר את פעולתו. לאחר שהתיאטרון לא עמד גם בהסכמים שנחתמו בינו לבין משרד התרבות הוחלט לשלול ממנו את התקציבים, החלטה שזכתה לאישורו של בג"ץ לבסוף.

לאחר שהתגלו ליקויים, כאמור, בהתנהלות עמותת תיאטרון אלמידאן, הודיע רשם העמותות על פירוק העמותהומכירת נכסי התיאטרון.

עוד באותו נושא:
גוף ממשלתי מכיר במדינת 'פלסטין'
גליקמן: "האידיאולוגיה של החרדים זה כסף"
אונ' תל אביב תארח פרופ' שנפגש עם נסראללה
העמותה שציירה דיוקן מחבלים – תיסגר
כעת, בעקבות דרישת עיריית חיפה מבעלי המבנה בו שכן התיאטרון, הוסר השלט ובכך נסתם הגולל על התיאטרון שהעלה הצגה על בסיס כתביו של מחבל רוצח.

תיאטרון אלמידאןמסך מלא
תיאטרון אלמידאן
צילום: בצלמו
שי גליק מנכ"ל בצלמו שהוביל את המאבק לסגירת התיאטרון מסר: "אני מברך על סגירת הגולל של תיאטרון אלמידאן. משך שנים רבות עמד השלט של תיאטרון הטרור וכיער את העיר. אני מודה למחלקת שילוט ופרסום בעיריית חיפה שנענתה לפנייתי. ידע כל אזרח במדינה יש דין ויש דיין ותיאטרון שפוגע באזרחי ישראל וחיילי צה"ל ילך באופן פיזי בסוף לפח האשפה של ההיסטוריה. נמשיך להילחם נגד תרבות הטרור".

קרא עוד »