בצלמו

ENG

 די להסתה נגד חרדים ומתנחלים – אייל ברקוביץ צריך ללכת הבייתה

אייל ברקוביץ בתכניתו הפרובקטיבית אופירה וברקו הסית בצורה גזענית נגד כל הציבור החרדי ואמר"אלה שלא אכפת להם מהעם שלנו בכלל, שמנותקים. הם קוראים בתורה כל היום, לא הולכים לעבוד, לא משלמים מיסים, לא הולכים לצבא. בטלנים"
מדובר כמובן בדברי בלע גזעניים ושקריים כמובן.
הציבור החרדי הינו ציבור נפלא ואיכותי. רוב מתנדבי זק"א, איחוד הצלה, עזר מציון, ידידים, יד שרה,  עזרה למרפא של הרב אלימלך פירר ועוד שורת ארגוני חסד וסיוע הוקמו מנוהלים ומתנדבים בהם עשרות אלפי חרדים 24/7 במטרה לעשות טוב לעם ישראל.
אבל בעיני אייל ברקוביץ כל החרדים בטלנים.
אסור שדבר כזה יעבור בשקט ולכן פנינו במכתב רשמי לשר התקשורת וליו"ר הרשות השניה הרגולטור הממונה על קשת 12 בדרישה להטיל קנס כספי על חברת החדשות וכן להשעות באופן מידי את מר ברקוביץ עד שיתנצל ויחזור בו מדבריו.
לראיון טלויזיוני והסבר על מהות המאבק והאם תלונות עוזרות ניתן לצפות פה.
לשמחתינו מאות פנו עד כה לרשות השניה ואנחנו קוראים לכם פנו גם אתם והגישו תלונה לרשות השניה בכפתור המצורף בסוף הקטע. 
פנינו גם למועצת העיתונות בתלונה נגד "העיתונאי" ישראל פרי שכתב שמי שמנסה להרוג חיילים הינו גיבור ומגיע לו מדליה.
אנחנו מחכים לחקירת המשטרה אחרי שהגשנו נגדו תלונה,
בנוסף אנחנו פועלים לשלילת תעודת העיתונאי שישראל פרי מחזיק.
היום גם עלה מאמר מסית נגד מתנחלים בעיתון הארץ. במאמר נכתב בין הייתר שמתנחלים אוכלים בשר של  פלסטינים. בעקבות כך פנינו ליועמ"ש להעמיד לדין את מפרסם המאמר על עבירת המרדה והסתה נגד ציבור תושבי יהודה ושומרון הנפלאים. לא ניתן לאף אחד להסית ולפגוע באזרחי ישראל גם אם הם חרדים או מתנחלים. 

כתבות נוספות בקטגוריה

המפגינים קראו לנטפליקס להפיק סרט שישקף את המציאות של מעשי הטבח שביצעו הערבים ב-1948 ולא שקרים ועלילות דם. הם אף התריעו שעלילות הדם בנטפליקס מגבירות את האנטישמיות ומסכנת את ביטחונם של יהודים בכל העולם. בשבועות האחרונים אלפי אנשים ביטלו את המנוי בנטפליקס בעקבות העלאת הסרט. המפגינים התכוונו למסור להנהלת נטפליקס עצומה חתומה בידי מעל 30,000 איש מ-99 מדינות שדורשים להסיר את הסרט האנטישמי "פארחה" אך הנהלת נטפליקס סירבה לאפשר את מסירת העצומה.

מאבק נגד הסרט הסרט הירדני "פארחה" של נטפליקס

המפגינים קראו לנטפליקס להפיק סרט שישקף את המציאות של מעשי הטבח שביצעו הערבים ב-1948 ולא שקרים ועלילות דם. הם אף התריעו שעלילות הדם בנטפליקס מגבירות את האנטישמיות ומסכנת את ביטחונם של יהודים בכל העולם. בשבועות האחרונים אלפי אנשים ביטלו את המנוי בנטפליקס בעקבות העלאת הסרט.

המפגינים התכוונו למסור להנהלת נטפליקס עצומה חתומה בידי מעל 30,000 איש מ-99 מדינות שדורשים להסיר את הסרט האנטישמי "פארחה" אך הנהלת נטפליקס סירבה לאפשר את מסירת העצומה.

קרא עוד »

השלט של תיאטרון הטרור, אלמידאן בחיפה הוסר

השלט הענק שעמד בכניסה למקום שהיה בעבר "תיאטרון אלמידאן" בחיפה, שנסגר לאחר שהתגלו בעמותת תיאטרון אלמידאן ליקויים, הוסר בעקבות דרישת עיריית חיפה.

כזכור, מדובר בתיאטרון בחיפה שהעלה בין השאר את ההצגה השנויה במחלוקת "הזמן המקביל" על בסיס כתביו של המחבל וליד דקה, רוצחו של החייל משה תמם הי"ד.

בעקבות העלאת ההצגה הוביל ארגון "בצלמו" מאבק לסגירתו. מירי רגב, שרת התרבות דאז, החליטה לשלול תקצוב מהתיאטרון, אולם לאחר שהוגשה עתירה בנושא הושבו התקציבים לידי התיאטרון.

למרות השבת התקציבים חדל התיאטרון לפעול בהתאם לדרישות לקבלת תקציב, והפחית באורח ניכר את פעולתו. לאחר שהתיאטרון לא עמד גם בהסכמים שנחתמו בינו לבין משרד התרבות הוחלט לשלול ממנו את התקציבים, החלטה שזכתה לאישורו של בג"ץ לבסוף.

לאחר שהתגלו ליקויים, כאמור, בהתנהלות עמותת תיאטרון אלמידאן, הודיע רשם העמותות על פירוק העמותהומכירת נכסי התיאטרון.

עוד באותו נושא:
גוף ממשלתי מכיר במדינת 'פלסטין'
גליקמן: "האידיאולוגיה של החרדים זה כסף"
אונ' תל אביב תארח פרופ' שנפגש עם נסראללה
העמותה שציירה דיוקן מחבלים – תיסגר
כעת, בעקבות דרישת עיריית חיפה מבעלי המבנה בו שכן התיאטרון, הוסר השלט ובכך נסתם הגולל על התיאטרון שהעלה הצגה על בסיס כתביו של מחבל רוצח.

תיאטרון אלמידאןמסך מלא
תיאטרון אלמידאן
צילום: בצלמו
שי גליק מנכ"ל בצלמו שהוביל את המאבק לסגירת התיאטרון מסר: "אני מברך על סגירת הגולל של תיאטרון אלמידאן. משך שנים רבות עמד השלט של תיאטרון הטרור וכיער את העיר. אני מודה למחלקת שילוט ופרסום בעיריית חיפה שנענתה לפנייתי. ידע כל אזרח במדינה יש דין ויש דיין ותיאטרון שפוגע באזרחי ישראל וחיילי צה"ל ילך באופן פיזי בסוף לפח האשפה של ההיסטוריה. נמשיך להילחם נגד תרבות הטרור".

קרא עוד »