בצלמו

ENG
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בעקבות פנייתנו עופר כסיף נחקר במשטרה

לאחר שלושה חודשים בשעה טובה ומוצלחת זומן חבר הכנסת עופר כסיף לחקירה במשטרת ישראל ביחידת להב 433 בגין תקיפת שוטר לאחר תלונה שהגשנו.

התקיפה בוצעה לפני שלושה חודשים שבה ח"כ עופר כסיף מ"הרשימה המשותפת" נסע לדרום הר חברון במטרה לעורר פרובוקציות. שם הוא נתקל במחסום משטרתי נחוש שמנע ממנו להיכנס לאזור אשר הוכרז "שטח צבאי סגור". כסיף לא ויתר, ירד מהמכונית והיכה את השוטר שמנע ממנו לעבור. מייד כשראינו את הסרטון הקשה הגשנו תלונה במשטרה ופנינו ליועצת המשפטית. לצערנו, היא לא הגיבה לנו למרות פנייתנו אליה שוב ושוב. בד בבד דאגנו למאבק תקשורתי נרחב לפרסום הנושא, 

כעת סוף סוף נענינו שכסיף אכן זומן לחקירה 

 ונחקר במהלך צום תשעה באב במשך חמש שעות.
המאבק בנושא כמובן לא תם, ואנחנו עדיין איננו שוקטים על שמרינו עד שיוגש נגד כסיף כתב אישום.
נוסף על כך, נגיש בקשה רשמית לוועדת הבחירות על מנת לפסול את מועמדותו לכנסת הבאה.
כסיף צריך להיות בכלא ולא בכנסת.
במשך השנים האחרונות פעלנו רבות נגדו: מנענו הופעות שלו באירועים ציבוריים, פנינו בגינו ליועצת המשפטית, ואנחנו מקווים שכעת סוף סוף "האסימון ייפול" אצל מקבלי ההחלטות, והוא ילך לכלא או לפחות הביתה.
אנחנו כמובן לא נוותר ונמשיך במלחמה נגדו.הוא כמובן לא היחיד. אנחנו מחכים גם להחלטה על פתיחת חקירה נגד חבר הכנסת אחמד טיבי, שותפו למפלגה אשר סייע לעצור לברוח מהמשטרה. כך גםאנחנו מצפים  להתחלת חקירה נגד חבר הכנסת איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת אשר הסית, המריד וקרא לשוטרים ערבים להתפטר מהמשטרה. כמו כן אנחנו מובילים כבר שלש שנים מאבק כנגד חברת הכנסת לשעבר  היבא יזבק. יזבק שכיהנה כחברת כנסת בשנים 2019 – 2022 הסיתה ותמכה בפומבי בטרור. בעקבות תלונות שלנו היא נחקרה במשטרה ואנחנו כבר שנה מובילים את המאבק  לסיום החקירה והגשת כתב אישום באופן מידי אנו מאמינים שבקרוב ממש  היא אכן תועמד לדין על הסתה ותמיכה בטרור.   

כתבות נוספות בקטגוריה

תקנון

על מנת לאפשר סליקה בנייד אנו כותבים תקנון. המדיניות היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן וכל מה שכתוב בחוק הגנת הצרכן מחייב אותנו.

קרא עוד »