בצלמו

ENG
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטלנו שלושה מפגשים של משפחות שכולות של מחבלים בכפר סבא

בפעם השלישית בוטל אירוע משפחות שכולות פלסטיניות בכפר סבא
לאחר שבחודש הקודם בוטל מפגש דיאלוג שהיה אמור להתקיים במרכז הקהילתי בית הסטודנט ולפני ארבעה חודשים בוטל ביקור של נציגי הפורום בתיכון גלילי, בוטל שוב מפגש של נציגי הפורום בתיכון אורט שפירא בכפר סבא, מפגש שהיה אמור להתקיים בימים האחרונים.

האירוע בוטל לאחר פניה שקיבלנו  מגברת חגית שץ חבה, תושבת כפר סבא, אחות שכולה של רס"ל משה חבה ז"ל, בוגר התיכון שנהרג במבצע חומת מגן בג'נין בשנת 2002 בהיותו בן 22 בלבד, ושבנה לומד בכיתה י"ב בתיכון. 
יש לציין כי מדובר במפגש שהיה אמור להיות חלק ממסגרת הלימודים ובמהלכו מתארחים נציגי הפורום בבתי הספר לשיח עם התלמידים. משקיבלנו את פנייתה של גברת חגית, שיגרנו מידית מכתב למנכ"ל רשת אורט ומנהלת בית הספר וציינו כי גב' חגית ביקשה שהארגון יעשה הכל על מנת לבטל את ביקור נציגי הפורום. בעקבות פנייתינו ולחץ ציבורי שהופעל הוחלט לבטל את ביטול נציגי הפורום בבית הספר.

זה האירוע השלישי שהצלחנו לבטל בעיר וכפי הפתגם פעם שלישית גלידה, מספר תומכים בארגון אף שלחו לנו ארגזי גלידה הביתהלאחר פרסום המעשה בכלי התקשורת,  
 וזו הזדמנות נהדרת להודות להם.
אנחנו פועלים יום וליל למנוע אירועים כאלה ואחרים ובשנה האחרונה מנענו מהפורום להיכנס לבתי ספר, תיכונים, מכינות קדם צבאיות ומתנסים.
אנחנו לא ניתן יד בשום פנים ואופן לארגון שמשווה בין חיילי צה"ל למחבלים.
לצערנו הארגון פועל לקיים בקרוב טקס יום הזיכרון האלטרנטיבי ביום הזיכרון  בפארק הירקון בו יזכרו לצד חיילי צה"ל גם מחבלים שנפלו והכל במימון ממשלתי. 

כתבות נוספות בקטגוריה

תקנון

על מנת לאפשר סליקה בנייד אנו כותבים תקנון. המדיניות היא בהתאם לחוק הגנת הצרכן וכל מה שכתוב בחוק הגנת הצרכן מחייב אותנו.

קרא עוד »